Ноутбук ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB2106 Intel Core i5-13420H 2.1 GHz DDR4 16Gb 512Gb PCIE G4 SSD Intel Iris X Graphics 16.0" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 IPS-level 60Hz Without OS 1.68 kg Indie Black | КупиПК | КупиПК
ASUS